Ruslar Türkiye’deki müthiş gelişmeyi duyurdu. Türkiye bir anda inanılmaz indirim yaptı Rus turistler bu yıl erken gelecek

Rusya’nın turizm sektöründeki önemli isimlerinden Maria Sheker, Türkiye’deki beş yıldızlı otellerin fiyatlarında önemli indirimler yapıldığını duyurdu. Rusya’dan Türkiye’ye yönelik tur paketlerinde özellikle Haziran ayında belirgin bir ucuzlama gözlemlendi.

Rus turizm sitesi Tourdum.ru’da yayımlanan habere göre, St. Petersburg kalkışlı Antalya turlarında, 10-16 Haziran tarihleri arasında fiyatlar %15-20 oranında düştü.

Benzer bir indirim, Moskova çıkışlı turlarda da görüldü. Özellikle, 15-16 Haziran tarihlerinde Moskova’dan Antalya’ya denize sıfır beş yıldızlı otellerde konaklamalı iki kişilik bir haftalık tur, 128 bin rubleye satın alınabiliyor. Alanya’daki beş yıldızlı otellerde ise iki kişi için bir haftalık tur fiyatı 139 bin ruble olarak belirlendi.

Bu indirimler, Türkiye’nin turizm sektöründe Rus turistler için daha cazip hale gelmesini sağlıyor ve turizm gelirlerini artırmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir